Barcelona Turu

  • İspanya Barcelona 4 Gece 5 Gün
  • Ulaşım : Uçak
  • Tur Programı

İSPANYA - BARCELONA TURU

4 GECE 5 GÜN 

1.GÜN: Hava alanında işlemlerimizi bitirdikten sonra Barcelona’ya uçuyoruz. Uçağın iniş ile birlikte panoramik şehir turu yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında La Sagrada Familia, Mimar Antoni Gaudi’nin ünlü eseridir. BARCELONA PARK GÜELL,1914 yılında yapılan park Güell ailesinin soyluluk göstergesidir. İlk gün turumuzu tamamladıktan sonra otele dönüyoruz. Müşterilerimiz için serbest zaman.

2.GÜN: Kahvaltı bitiminden sonra turumuza LA RAMBLA Caddesini gezerek başlıyoruz.19. Y.Yıldan kalma, sahil şeridine kadar devam eden, içerisinde önemli pazarlar bulunan bu cadde de uzun ve keyifli bir gezi sizi bekliyor. PİCASSO Müzesi, çok özel eserlerini, eşyalarını göreceğiniz, tarihe yolculuk yapabileceğiniz, görsel güzellikler sizi bekliyor.Turumuzun biti ile otele dönüş ve serbest zaman.

3.GÜN: Kahvaltı bitimiyle, turumuzun ilk durağı, Montjuic Tepesi, Şehrin bütün manzarasına hakim olan bu tepede, birçok müze ve gezilecek alan bulunmaktadır. Fundacio, Joan Miro, Ulusal Katalan Tarihi Müzesi, Museu d’Art Modern de Catalunya.Casa Mila, dünya miraslarındandır.Günlük gezimizi tamamladıktan sonra, otele dönüş ve serbest zaman.

4.GÜN: Salvador Dali Müzesi, Figueres kasabasındadır, bu tur extradır (70 €), arzu eden misafirlerimiz katılabilirler.Girona turu,Ana Katedral, San Feliu Kilisesi, Bany Arabs, Girona Surları, Llibertat Caddesi.Günlük turumuzun bitimi ile otele dönüyoruz, serbest zaman.

5.GÜN: Otelden çıkış işlemlerini tamamladıktan sonra, hava alanı transferi ve İstanbul’a dönüş.