Dubai Turu

 • İÇ HAT BİLETİ DAHİL 3 GECE 4GÜN DUBAİ TURU
 • Tur Fiyatları 6.12.2018 Perşembe - 9.12.2018 Pazar arası geçerlidir.
 • Ulaşım : Uçak
 • Otel Detayları
 • Tur Programı
 • Dahil Olan Hizmetler
 • Dahil Olmayan Hizmetler
 • Önemli Bilgiler

4*RADİSSON MEDİA CITY OTEL VB

   

DUBAİ TUR PROGRAMI

(3GECE 4GÜN)

1/2. Gün İSTANBUL-DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 21.30’da (Uçuş tarihinden 1 gün önceki akşam)  Gazi Tur kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Uçağımızla  Dubai’ye hareket. Dubai'ye  varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve Dubai şehir Turu için hareketle panaromik şehir turumuz başlıyor. Panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, EmiratesTowers, SheikhPalace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman.

 

Alternatif program:

Dubai gece keşfi ve akşam yemekli tekne turu (90$)(Limitsiz alkolsüz içecek)

Bu turumuzda Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan MadinatJumeirah / SoukMadinat’a gidiyoruz. Hem turistik çarşı,aynı zamanda sayısız restaurant&cafe ve eğlence mekanları ile meşhur bu otantik bölgede rehberimizin vereceği serbest zaman sonrası Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruız. Denizden Dubai’nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde aşkam yemeğimnizi alıyoruz.Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

 

3. Gün DUBAI

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir yada birbirinden ünlü mağazaların bulunduğu alışveriş merkezlerinde dolaşabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz icin ekstra Dubai Miracle Garden & Outlet Mall Turu’na katılabilirler.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler.(limitsiz alkolsüz içecek) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

Alternatif program:

Dubai Miracle Garden & Monorail ile Palmiye adası  Turu (55 USD)

Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Bu turun ardından 2008 yılında açılanb suni,insan yapımı b ir ada olam Palmiye Adası’na doğru yolculuğa çıkıyoruz. Adanbın giriş kısmında bulunan monorail trenine binerek adayı baştan sona görüntüleme fırsatu buluyoruz.Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.

Alternatif program:

Akşam yemekli Çöl Safari turu(90$)

Bu gezimize katılarak, 4x4 ciplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve çölde gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ile tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde

 

4. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltımızın deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir yada birbirinden ünlü mağazaların bulunduğu alışveriş merkezlerinde dolaşabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenlenecek olan” Öğle yemekli Abu Dhabi Turu”muza katılabilirler. Rehberimizin verdiği saatte buluşma ve Dubai’ye hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Global Village Tur” umuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.

 

Alternatif program:

Öğle Yemekli Abu Dhabi turuna katılabilirler. (90 USD)

Turumuzda yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup,40 yıl küçük bir balıkçı köyü olan başkentin,bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacağız.Abu Dhabi günümüzde geniş bnulvarları,gökdelenlkeri ile ultra modern bir Arap şehridir.Beyaz Kale,göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy,karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılkarının bulunduğu Heritage Village  görülecek yerler arasındadır.

Dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisini ziyaretimizle devam ediyoruz.Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabipanaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli EmiratesPalace, Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz.

 

5. Gün DUBAI 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra hareket. Türkiye varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

                                         Bir başka GAZİtur organizasyonunda buluşmak dileğiyle...

 

NOTLAR:

 

 • REHBER, TUR PROGRAMI AYNI KALMAK ŞARTIYLA ,GÜZERGAH DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.
 • ODADA TEK KALINACAĞI TAKDİRDE ODA  FİYAT FARKI UYGULANACAKTIR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Gidiş-dönüş uçak bileti
 • Tüm havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Seçilen kategorideki otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • Havalimanında karşılama ve Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri
 • Yarım günlük Dubai şehir turu 
 • Transferler ve şehir turu sırasında Türkçe rehberlik hizmeti
   
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Dubai ( Birleşik Arap Emirlikleri ) vize başvuru hizmeti, işlem ve servis bedeli 120 €
 • Yurtdışı Seyahat Sigortası 20 Euro
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
 • Konaklamalarda uygulanan turist vergileri
 • Programda belirtilmemiş olan tüm ekstra turlar
 • Konaklanacak otellerde alınacak tüm öğle, akşam yemekleri ve tüm içecekler
 • Her türlü kişisel harcamalar,otel ekstraları,bahşişler ve müze ören yerleri girişleri

Fiyatlar

2018-12-06- 2018-12-09 Arası Geçerli Fiyatlar