Erzurum Palandöken-Kars Turu 2 Gece 3 Gündüz

  • ERZURUM-KARS TURU
  • Tur Fiyatları 18.1.2019 Cuma - 20.1.2019 Pazar arası geçerlidir.
  • Ulaşım : Otobüs
  • Tur Programı
  • Dahil Olan Hizmetler

ERZURUM – PALANDÖKEN TURU

2GECE-3GÜNDÜZ

Saat 22.00’de Tokat’tan hareket.

ERZURUM

1.GÜN: Sabah saatlerinde Erzurum’a varıyoruz. Rehberle buluştuktan sonra uygun bir yerde alacağımız kahvaltıdan sonra şehir turumuza başlıyoruz. Şehir merkezinde önce Erzurum Kalesi’ni ve içindeki Saat Kulesi’ni, sonra Çifte Minareli Medrese’yi, Üç Kümbetler’i , Yakutiye Medresesi, ve Lala Mustafa Paşa Ulu Cami Camii gezileri ardından Taşhan’da (Rüstem Paşa Bedesteni) ve Taş Mağazalarda hediyelik alış verişimizi yapıyoruz. Ardından Kurtuluş Savaşı’nda kahramanlıklara sahne olan Aziziye Tabyası’na çıkıyor, Gazi Ahmet Muhtar Paşa, Nene Hatun ile tüm şehitlerimizin ruhlarına Fatihalar gönderiyoruz. Cumhuriyet Caddesi’nde lüks bir lokantada öğle yemeğini( Cağ Kebabı tercih edilebilir) yedikten sonra Türkiye’nin 75 metrelik en büyük şelalesi olan Tortum Şelalesi’ni ve gölünü gördükten ve de fotoğraflarını çektikten sonra Narman’daki Peribacaları’nı ziyaret edip otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

PALANDÖKEN

2.GÜN:Sabah kahvaltısından sonra Palandöken Kayak Tesislerine gidiyor ve kayak keyfini yaşıyoruz. Ardından Kars'a doğru yola çıkıyoruz. Konaklama için otelimize yerleşiyoruz.

3.GÜN

Kahvaltımız ardından Kars Kalesi,Fethiye Camii,Kümbet camii,Cıldır Gölü,Ani harabeleri'ni geziyoruz. ardından serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından dönüş için yola çıkıyoruz.

Bir başka Gazi Turizm organisazyonunda buluşmak dileğiyle…

 

NOTLAR:
  • REHBER, TUR PROGRAMI AYNI KALMAK ŞARTIYLA ,GÜZERGAH DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.
  • ODADA TEK KALINACAĞI TAKDİRDE ODA  FİYAT FARKI UYGULANACAKTIR.

Ücrete Dahil Hizmetler

* Ulaşım + Araç içi ikram

* 1 Gece otelde konaklama

* Seyahat Sigortası 1618 Sayılı kanun gereği

* 1 Sabah kahvaltısı  1 Akşam yemeği

* Rehberlik hizmeti