Gaziantep'ten Kapadokya Turu

  • Termal Kaplıca ve Kapadokya Turu 4 gece 5 gün
  • Ulaşım : Otobüs
  • Tur Programı
  • Dahil Olan Hizmetler
  • Dahil Olmayan Hizmetler
  • Önemli Bilgiler

1.Gün/Gaziantep>Kozaklı : Sabah saat 07:30'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde otelimize yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 


2.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

3.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Dileyen konuklarımız Kozaklı ilçesi gezimize katılabilir, pazardan yöreye has gıda ürünlerinden alabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

4.Gün/Kozaklı>Kapadokya>Bölgesi>Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı sonrası Kapadokya bölgesine hareket. Avanos, Göreme, Uçhisar ve Ürgüp gezileri sonrası Kozaklı'ya dönüş. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 

5.Gün/Kozaklı>Gaziantep : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Saat 11:00'de otelden ayrılarak Gaziantep'e hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Gaziantep'e dönüş ve turumuzun sonu.

Otobüsle tüm ulaşımlar
Otobüs içerisindeki ikramlar
4 gece 4* Kozaklı Grand Termal Otelde konaklama
Konaklama boyunca otelde alınacak olan açık büfe sabah kahvaltıları ve açık büfe akşam yemekleri
Rehberlik hizmetleri

Turumuza katılırken havuza girmek için mayonuzu, kapadokya turu için de fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın!

Öğle yemekleri
Otelde alınacak her türlü ekstralar ve içecekler
Kapadokya turundaki ücretli müze-ören yeri girişleri