Green Angel

 • Güvertede Yemek Alanı, Tam Güvenlik Ekipmanları, Can Yelekleri, DVD Player, Tam donanımlı mutfak, Derin dondurucu, Her kabinde WC + Duşakabin, Yelken Donanımı, Deniz Merdiveniz, Güneş tenteleri, Yangın Söndürücüler, Kapalı Yemek Alanı, Müzik Sistemi, Full Navigation Ekipmanları, Yemek alanı ile salon, Buz makinesi, Personel Kabin, Güvertede Duş, Snorkel, Maske, Palet
 • Her Hafta Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar Günü Çıkışlı
 • Ulaşım : Gulet
800 EUR başlayan fiyatlarla.... Talep Formu
 • Tur Programı
 • Dahil Olan Hizmetler
 • Dahil Olmayan Hizmetler
 • Önemli Bilgiler

 

 • Yat Sınıfı

  Standart Gulet Yolcu Kapasitesi 4 Pax
  Yat Tipi Motor Sailer / Guletler Toplam Kabin 2 kabin
  Yat Limanı Fethiye Master Kabin 1
  Yat Bayrağı Turkey Double Kabin 1
  Yat Yapım Yılı / Yenileme Yılı 2008 Twin Kabin 0
  Yat Uzunluğu 16 m Triple Kabin 0
  Yat Genişliği   Single Kabin 0
  Yat Derinliği   Mürettebat 2
  Motor 235 Hp VOLVO Maksimum Seyir Hızı 9 Knots
  Jeneratör 9.5 kVA Elektrik 12V / 24V / 220V
  Yakıt Tankı Kapasitesi 3000 Lt Filika Evet
  Su Tankı Kapasitesi 2400 Lt Klima Evet
Dizel ve Benzin.
Mürettebat servisi.
Transitlog ve çıkış işlemleri.
Liman masrafları ve vergileri.
Palamar ücretleri.
Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı.
Nevresim takımları ve banyo havlusu.  
Kullanma suyu.
Yat sigortası ( Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
Kiralamak istediğiniz tekneyi belirlediğimizde; tur programı, menü seçenekleri ve havaalanı transferleri gibi detayları görüşüp karara bağladıktan sonra, tarafınıza Yat Kiralama Sözleşmesi gönderilecektir. Rezervasyonu onayladığınızda toplam kiralama bedelinin en az % 40’ ını depozito olarak ödemeniz gerekecek. Kalan bakiyeyi tekneye bindiğinizde, tur başlamadan Golden Yatçılık görevlisine ödemelisiniz.
 
Rezervasyonu iptal ettirme hakkınızı kullanmak istediğinizde, rezervasyonu onaylama ve iptal tarihleri arasındaki zaman aralığına bağlı olarak aşağıda belirtilen iptal koşulları uygulanmaktadır:
a) Tekneye giriş tarihinden 60 gün ve öncesinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 20’si kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
b) Tekneye giriş tarihinden önceki 59 ile 15 gün içerisinde yapılan iptallerde, ödenmiş olan kaparo bedelinden toplam tur bedelinin % 40‘ı kesilerek kalan tutar tarafınıza iade edilir.
c) Tekneye giriş tarihinden önceki 15 gün içerisinde yapılan iptallerde, tur bedelinin tamamı tahsil edilir.
Ödemelerinizi kredi kartı ya da banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.
 
YÜKÜMLÜLÜKLERİMİZ
Golden Yatçılık, belirlenmiş tur programları ve hizmetlerle ilgili tüm düzenlemeleri yerine getirmekle yükümlü olup hizmetin kalitesinden sorumludur.
 
Golden Yatçılık, tur başlangıç tarihi ve tur bitiş tarihleri arasındaki süre için, kiralayana taahhüt ettiği tekneyi, personelini, varsa taahhüt ettiği kumanyayı, tekne yakıtını, tekne içinde bulunması gereken asgari donanımları kullanılır durumda hazırlamak zorundadır.
 
Golden Yatçılık elde olmayan nedenlerden dolayı teknede yaşanması muhtemel ve teknenin hareket etmesini engelleyecek şekilde meydana gelebilecek 24 saati aşabilecek arıza durumunda aynı konfor ve kalitede başka bir tekneyi kiralayana taahhüt eder.
 
Ancak, mücbir sebeplerden ötürü, yani deprem, sel, yangın, savaş, seferberlik, isyan, ayaklanma, terör, kötü niyetli hareketler gibi elde olmayan koşullar altında, hizmet vermeyi kısmen ve/veya tamamen askıya alabilir veya durdurabilir.
 
SİGORTA
Tüm tekneler geniş kapsamlı sigorta altındadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Ancak dilerseniz daha geniş kapsamlı seyahat, sağlık, kaza, v.s. güvenceleri içeren sigortaları kişisel olarak yaptırabilirsiniz. 
KDV,
Kumanya, yiyecek ve içecekler,
Hava alanı transferleri,
Yabancı karasularındaki tüm liman vergileri ve palamar ücretleri,
Tur güzergahındaki ören yeri giriş ücretleri ve opsiyonel kara turları.

Fiyatlar