Güneydoğu Anadolu Turu (2gece 3gün)

  • Urfa-Mardin-Midyat (GAP) 2 Gece 3 Gün
  • Tur Fiyatları 5.4.2018 Perşembe - 7.4.2018 Cumartesi arası geçerlidir.
  • Ulaşım : Otobüs
490,00 TL başlayan fiyatlarla.... Talep Formu
  • Tur Programı
  • Dahil Olan Hizmetler
  • Dahil Olmayan Hizmetler
  • Önemli Bilgiler
EFSANE GAP GEZİSİ
 
URFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF-BATMAN-DİYARBAKIR-ELAZIĞ
                                            
 
          1.GÜN:Önceden belirlenen toplanma merkezimizde toplanarak Gazit tur aracımıza biniyoruz. Urfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Urfa’ya varış. Balıklı Göl, İbrahim Peygamberin doğduğu mağara, Halil İbrahim Camisi, Mancınık Tepesi gezisi ardından Eyüp Peygamberin çile mağarası ve camisini ziyareti ardından Otele yerleşiyoruz. Akşam Sıra Gecesi ve konaklama.
 
          2.GÜN: Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış Mardin’e hareket, Mardin şehir gezisi; Deyruzahfaran Manastırı, Kasimiye medresesi, Kırklar kilisesi, Eski postane gezilmesi ardından Midyata hareket, Midyatta Sıla dizisinin çekildiği konağın gezilmesi, Midyat şehir turu, Telkari çarşısı gezilmesi ve konaklama.
 
          3.GÜN: Otelde alacağımız kahvaltının ardından Hasankeyfe hareket ve kaleye çıkış Küçük saray, Büyük saray, El-rızık cami ardından Batman üzerinden Diyarbakıra hareket, Diyarbakır’da Sur içinin gezilmesi, Elazığa hareket, Hazar Gölünün kenarında küçük bir moladan sonra Elazığ merkeze varış ve Harput tepesinin gezilmesi ve ardından Malatya üzerinden dönüş için hareket.
 
                            Bir başka GAZİTUR organizasyonunda buluşmak üzere...
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 
* Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 
* 3 Sabah Kahvaltısı 2 Akşam Yemeği
* Mercedes Tourısmo veya Travego Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
* Belirtilen Çevre Gezileri 
* Gazi Turizm Otobüs İçi İkramları 
* Gazi Turizm Güvencesi 
* Profösyönel Rehberlik Hizmeti
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
EK HİZMETLER
 
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir. Peşin Ödemelerde İndirim Kullanılmaz. Turda Kullanılmayan Müze Ören Yeri Ücretleri İade Edilmez. Ofislerimizde Ödeme Yapabilirler. Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Rehberlik Hizmetleri Toplam Ücretleri Tam 75 TL Müze Kart, Sarı Basın Kartı 08 – 17 Yaş Çocuk ve 65 Yaş üstü misafirlerimiz Kimlik İbraz Etmek Kaydı İle 50 TL  demektedirler. Peşin Ödemelerde İndirim Kullanılmaz.0 – 7 YAŞ MÜZE ÖREN ÜCRETLERİ ALINMAZ.
 
İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ
 
Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişibaşı 10 TL dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişibaşı 15 TL
 
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
 
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.
 
ÖNEMLİ NOT
 
Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri 

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 

* Tüm Özel Harcamalar 

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 

* Müze Ören Yeri Girişleri