Tokat Çıkışlı Çanakkale Assos Bozcaada Turu

 • Tokat Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Çanakkale, Asoso, Bozcada, Ayvalık, Akçay, Kazdağları, Şarköy Turu
 • Ulaşım : Otobüs
660,00 TL başlayan fiyatlarla.... Talep Formu
 • Tur Programı
 • Dahil Olan Hizmetler
 • Dahil Olmayan Hizmetler
 • Önemli Bilgiler

ÇANAKKALE-ASSOS-BOZCAA -AYVALIK-AKÇAY-KAZDAĞ -ŞARKÖY

 

1. GÜN: ASSOS ANTİK KENTİ- KÜÇÜKKUYU-ADATEPE KÖYÜ-TAHTAKUŞLAR KÖYÜ AKÇAY-GÜRE 

          Akşam saat: 17.00’de Cumhuriyet meydanından hareket araç içi ikramlar gece yolculuğumuz dan sonra Sabah Asos’a varış  kahvaltımızı Lüks bir Restoran’da alıyoruz gezimize ilk olarak  Assos Antik Kenti Akrapol ve Assos Liman gezileri ardından Küçük Kuyu’daki  Adatepe Zeytinyağı Müzesi’nin görülmesi. Kaz dağları eteklerindeki Adatepe Köyü’ne hareket. Edremit Körfezi’ne hakim bir noktada bulunan Zeus Altarı’nın görülmesi, köy içinde yapacağımız yürüyüş ve köy meydanında çay kahve molası ardından Tahta Kuşlar köyünde Kaz dağları ve Türkmen Kültürüne ait objelerin sergilendiği Özel Tahta Kuşlar Etnografya Müzesi’nin gezilmesi Akçay ‘da serbest zaman sonrası otele yerleşme ve serbest zaman akşam yemeği ve geceleme.

2.  GÜN: AYVALIK TEKNE TURU-CUNDA-ŞEYTAN SOFRASI-GÜRE

          Kahvaltı sonrası Ayvalık iskeleye hareket edilecektir. Tam Gün Ayvalık Körfezi tekne turu(Teknenin demir attığı Ada ve körfezlerde deniz molaları verilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz denize girebilir.) yapılacaktır. Körfez adalarının görülmesi, Tekne ile Cunda’ya varış, Cunda Adasında belirtilen saatte kadar serbest zaman, Teknemiz ile Ayvalık’a dönüş gerçekleşecektir. Şeytan Sofrasından Panoramik Ayvalık Körfezi ve Adaları seyretme fotoğraf çekimi ardından otele dönüş olacaktır. Sonrasında ise akşam yemeği ve geceleme yapılacaktır.

3.  GÜN: BOZCAADA – TRUVA ANTİK KENTİ – ÇANAKKALE

          Kahvaltı sonrası Geyikli Yük yeri iskelesinden Feribot ile Bozcaada’ya geçiş. Bozcaada Kalesi’nin görülmesi Bozcaada merkezde serbest zaman ve alışveriş belirtilen saatte toplanma Hisarlık Mevkiinde bulunan Truva (Troia) Antik Kenti’ne hareket. 9 farklı dönemin izlerini taşıyan Truva (Troia) Antik Kenti gezisi ardından Çanakkale’ye hareket. Otelimize varış. Serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme

 

4.  GÜN: ÇANAKKALE – GELİBOLU YARIMADASI TARİHİ MİLLİ PARKI

           Kahvaltı sonrası feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Eceabat’a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası’nda 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz.

* Ana Tanıtım Merkezinde Genel sunum

* Bigalı Köyü ve Atatürk evi ziyareti – Anzak köyü- Mehmetçiğe Saygı anıtı

* Tamamı Şehit düşen 57.Alay Şehitliği –  268 Rakımlı Anıt alanı – Anafartalar Zaferinin kazanıldığı Conk Bayırı-Kabatepe Devlet Müzesi

* Alçıtepe  köyünde öğle yemeği molası

* Alçıtepe Köyü Sargı yeri hastane şehitliği( bombalanan hastane)

* Seddülbahir savaş alanları bölgesine hareket - Ahmet Uslu Müzesi

* Çanakkale Şehitleri anısına yapılan Büyük Şehitler Abidesi

* Kahraman Ezineli Yahya Çavuş

* Şahindere Hastane Şehitliği- Kahraman Seyit Onbaşı Tabyası

* Şehitlerimizin savaş döneminde tedavi gördükleri Sargıyeri                                                     * Bölgenin en büyük tabyası olan Namazgah Tabyası– Kilit Bahir

           Feribotla Çanakkale merkeze geçiyoruz. Merkez’de Son Troia filminde kullanılan Truva Atı ve  Truva Maketi ziyareti ve Aynalı çarşı gezimizin ardından Çanakkale’de  serbest  zaman veriyoruz. Bursa Eskişehir, Ankara üzeri Tokat’a dönüş

 

Bir başka GAZİTUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle…

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel tur aracımızla  Seyahat
 • Araç içi ikramlar
 • 4 gece Yarım Pansiyon konaklama
 • 4 kahvaltı – 3 akşam yemeği
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Yurtiçi Zorunlu Seyahat & Sağlık Sigorta Paketi
 • Kültür ve turizm bakanlığına ait Müze - ören yeri giriş ücretleri 
 • Ayvalik Tekne turu

Özel eşyalarınızın dışında sizlere önerebileceğimiz malzemeler; Rahat yürüyüş ayakkabısı, sandalet, şapka, Mayo-terlik (yedeği), plaj havlusu, fotoğraf makinesi-kamera (piller, film),güneş gözlüğü ve krem vb.

ÖNEMLİ UYARILAR

* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda  tur hareket tarihine 2 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.

* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.
* Otellerimize giriş saati 14.00’tür. Erken girişler,  müsaitliğe göre belirlenecektir.
* Acentemiz tur kalkış tarihine kadar konaklama yapılacak otel kategorilerini gizli tutmak sureti ile değiştirme hakkına sahiptir.
* Turlarımızda ulaşım, 8-14 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 15-45 kişi arası kayıtlarda lüks otobüslerle sağlanır.

* Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle yemekleri, 
 • Özel müzeler ve ören yerleri girişleri
 • Otel Ekstraları, özel harcamalar

Fiyatlar