Gazi Turizm

Biz Kimiz?

1991’den bu güne etkin, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Uluslararası Havayolu Taşımacılığı Birliği (IATA) üyeliklerimizin yanında Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acente Belgesine sahip bir firmayız. Takdirlerle dolu geçmişimiz, geleceğimizin rotasına ışık tutmaya devam edecektir. Firmamız çözüm odaklı tecrübeli kadrosu ve modern eksiksiz hizmet anlayışıyla sizin güveninizi kazanmış; sektöründe hem ciddi müşterilere hizmet veren, hem de saygınlık bakımından kalitesini ispat etmiş bir kuruluştur.

Şirketimiz “Bize Sormadan Yola Çıkmayın” sloganıyla sizlere sunduğu Yurtiçi & Yurtdışı Gezi Turları, Uçak Biletleri, Tatiller, Otel Rezervasyonları, MİCE ve Hac – Umre Organizasyonları’yla sizlere hizmet vermekten onur duymuştur. Birçok bölgede bulunan şubelerimizle de misafirlerimize hizmeti ayaklarına kadar sunmak bizim önceliklerimiz arasındadır. Şubelerimiz; İstanbul, Sivas, Kayseri, Tokat, Erzurum, Şanlıurfa ve Medine’dedir…

0 M

Hac Yolcusu

Vizyon ve Misyonumuz

Gazi Turizm, etik değerlerden ödün vermeden müşterilerin ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, çağdaş standartlarda hizmet veren, başarının sürekliliğini kurum kültürü haline dönüştürerek iş çözümleri ve hizmet sunan bir kuruluştur. Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olan ve sizlere sunduğu hizmet ve kaliteden ödün vermeyerek kendi ulusunda lider, uluslar arası sektörde de örnek olmaya çalışan bir firmayız.

Temel Değerlerimiz;

Önce İnsan, Topluma Çevreye ve Yasalara Karşı Saygı ve Sorumluluk, Çağdaşlık, Bilimsellik, Kalıcı Güven, Yaratıcılık, Yenilikçilik, Dinamizm, Dürüstlük, Verimlilik, Güler yüzlülük.

Kalite Politikamız;

Müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli yapısı ile global platformda gerçekleştirilecek olan organizasyonlara imzasını atmaktır.

Sizi Dinliyoruz, Sizinle Büyüyoruz;

Değişen dünya ve farklılaşan ihtiyaçlara göre ürettiğimiz tüm yenilikler ve üretimi devam eden tüm ürünlerimizde bize siz yol gösteriyorsunuz ve Gazi Turizm sadece Sizi Dinliyor!

0 k

Hizmet Alan Yolcumuz

0 k

Düzenlene Tur Sayısı

0 k

Beğenilen Firma

0 k

Kaliteli Hizmet Yorumları

Kime Hizmet Ettiğimizi Çok İyi Biliyoruz;

Yılın büyük bir bölümünü yorucu çalışma hayatı, şehir stresi ve daha kaliteli bir yaşam için sürekli şekilde yoğun bir tempo içinde geçiren ve tüm bunlardan sıyrılarak yeni bir yıla hazırlanmak isteyen, yıl arasındaki özel dönemlerde de yaşamı tatille keyiflendiren, tatilcilere ve günümüz rekabet koşullarında sürdürülebilir ürün ve stratejilere çok büyük yatırımlar yaparak, tüm bu yeniliklerini ekipleri ve iş ortaklarıyla paylaşan ayrıca yeni hedeflere açılan yelkenlerin lansmanını ve bilgilendirmelerini yapan, zaman zaman da ortak başarılarını kutlayan kurumsal müşterilerimize ve her şeyden önemlisi zamanı çok kıymetli olan siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz. Bu nedenle bakış açımızı "memnuniyet odaklı yatırımlarımızı kendimizi yenileyerek sürdürmek" olarak belirledik.

Hac ve Umre Turları
100%
Yurt içi ve Yurt dışı Turları
100%
Otel, Konaklama ve Diğer Hizmetler
100%
tour-hours-2
destination-03
Varolduğu hizmet sektöründe, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli, üç boyutlu gerçekler sunmak, standardı belirleyen lider yapısı ile ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirilecek olan organizasyonlara dürüst, saygın ve dinamik Gazi Turizm imzasını atarak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmak; Sahip olduğu insan kaynağını, “ÖNCE İNSAN” temel değeri ile verimli hale getirmek için, eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamak, ETKİN, ETKİLİ ve ETİK kollektif ekip çalışması ile kendini ve kurumsal kimliğini farklı kılan, yetkilerini akıl ile birleştirebilen insanlar yetiştirmek; İç karakteristiğini, süreksel gelişime tabi tutmak şart ve koşulu ile hem faaliyet alanına hem de kurumsal yapısına KATMA DEĞER sağlayan,başarısının sürekliliğini temin eden, topluma, çevreye, yasalara saygılı Gazi Turizm ‘in rakibinin yine Gazi Turizm olduğunu unutmamaktır.
Gazi Turizm Whatsapp